INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Leku letër! Ghetto Geasy reperi i luksit, shihni sa kushton kjo këmishë e tij të cilën me siguri do e donit! [FOTO]

Leku letër! Ghetto Geasy reperi i luksit, shihni sa kushton kjo këmishë e tij të cilën me siguri do e donit! [FOTO]

Publikuar më: 20:46 05-09-2018

Getoar Selimi është një ndër reperat më të mirë dhe me të vjetër në tregun muzikor shqiptar. Ai i ka dhuruar shumë hite publikut dhe e kemi të vështirë të gjejmë një këngë të tij që nuk është kthyer në hit. Ai po kalon një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij Marina Vjollca dhe kjo është mëse e dukshme. Mirëpo Ghetto Geasy shquhet për jetën luksoze dhe veshjet e tij kushtojnë shumë.

Edhe këtë herë ai ka rrëmbyer vëmendjen e publikut me këmishën e tij si ‘Zebër’, gjatë një mbrëmje muzikore. E kjo këmishë e Getit ka një çmim marramendës që kushton jo më pak se 505 euro dhe është e firmës ‘Roberto Cavalli’.

wear.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034720897674561