INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sherr mes Getoar Selimit dhe Krenar Çoçajt? Reperi i BABASTARs pohon lidhjen e kunatës së tij, Luana Vjollcës me këtë FOTO! Kjo e fundit do 'çmendet' kur ta shikojë

Sherr mes Getoar Selimit dhe Krenar Çoçajt? Reperi i BABASTARs pohon lidhjen e kunatës së tij, Luana Vjollcës me këtë FOTO! Kjo e fundit do 'çmendet' kur ta shikojë

Publikuar më: 20:20 22-08-2018

Përveç se si partneri i Luana Vjollcës, Krenar Çocaj njihet edhe për shoqërinë e hershme me Getoar Selimin. Së fundmi Getoari ka publikuar një foto ku shfaqet krah Krenarit teksa qeshin. Fotoja mendohet të jetë shkrepur nga Marina ose Luana dhe mbi të gjitha Getoari sapo konfirmoi se Krenari ishte shoqëruesi i Luanës në dasmësn e Ledionit dhe Sarës në Como.

Pak kohë më parë u përfol se dy djemtë patën një krijse mes miqësisë por kjo foto i mbyll ‘gojët e liga’. Si e ka pritur Luana këtë foto? Ende nuk ka reaguar në rrjete sociale, por duhet të jetë në djeni se kjo foto u postua dhe se tregon shumë./intv.al/

13c42a90-a378-4589-87e2-187da61b7f96.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076429843902588
    array(1) { ["section"]=> string(165) "sherr-mes-getoar-selimit-dhe-krenar-cocajt-reperi-i-babastars-pohon-lidhjen-e-kunates-se-tij-luana-vjollces-me-kete-foto-kjo-e-fundit-do-cmendet-kur-ta-shikoje-69050" }