INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klaudia Pepa publikon foton SEKSI me bikini, por fansat kapin DETAJIN e çuditshëm: O mavri, po atë...[FOTO]

Klaudia Pepa publikon foton SEKSI me bikini, por fansat kapin DETAJIN e çuditshëm: O mavri, po atë...[FOTO]

Publikuar më: 11:10 25-04-2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku. Së fundmi ajo erdhi me një surprizë pasi u shfaq si balerinë protagoniste në videoklipin e Getoar Selimit, “Amante”.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Klaudia Pepa shfaqet shumë seksi e veshur me bikini teksa qëndron mbi një varkë, por disa fansa kanë vënë re një detaj dhe nuk mund të mos ia komentonin asaj. Përveç se po shijon momentin me sytë e mbyllur, Klaudia mban dhe një çantë të vogël. Është pikërisht kjo çantë që ka bërë që fansat ti shkruajnë balerinës seksi duke i thënë “pse duhej ajo çantë me bikini.

Një tjetër i shkruan: “Kjo canta qe ke varur ti eshte njesoj si te shkosh me taka ne plazh me rere!!!.” 

Ne u themi të qetësohen sepse ishte thjesht sa për foto.

daktl.png

dnat.png

 

wmdn.png

Article Logic
Execution time: 0.0078561305999756