INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja seksi shqiptare e pranon publikisht se ka puthur Getinjon, reperi bën reagimin që s’pritej: Karramel…

Modelja seksi shqiptare e pranon publikisht se ka puthur Getinjon, reperi bën reagimin që s’pritej: Karramel…

Publikuar më: 14:35 09-02-2021

Modelja e njohur shqiptare, Klaudia Kalia, që u shpall në vitin 2018 “Miss Grande Albania”, i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve në Instagram. Një ndjekës e ka pyetur atë nëse është puthur vërtet me Getinjon dhe ajo ka thënë “E kam bërë”, duke etiketuar edhe reperin. Më pas, ajo ka shtuar se e ka puthur atë në faqe. Postimin e saj e ka publikuar më vonë edhe Getinjo, i cili me përkedhëli i ka thënë karamele. “Karramel mos um bon della”, shkroi Getinjo duke nxitur më shumë thashetheme se çfarë ka mes tyre. 

640-0-60216ed335452-589x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039160251617432