INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Foli dhe Getinjo! Se dimë nëse janë rikthyer bashkë, por një gjë është e sigurtë në “telenovelën” Mozzik-Loredana!

Foli dhe Getinjo! Se dimë nëse janë rikthyer bashkë, por një gjë është e sigurtë në “telenovelën” Mozzik-Loredana!

Publikuar më: 13:38 17-10-2020

Loredana dhe Mozzik prej kohësh janë përfolur se ka pasur një rikthim mes tyre. Shumë portale i mbushën faqet e rrjeteve sociale me postime për rikthimin e tyre pas një videoje që doli në internet ku Mozzik dhe Loredana shiheshin në një qendër tregtare në Gjermani.

Dhe Getinjo në një nga postimet e rrjeteve sociale ka komentuar për këtë pjesë duke ironizuar postimin edhe pse nuk ka dhënë një përgjigjje konkrete në lidhje me situatën e tyre.

“Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Faleminderit shumë” – është shprehur Getinjo. (SHIKO KETU).

Pra vëllai i Mozzik ka ironizuar pak, mirëpo pasi ky koment u pasqyrua në shumë media online, ai u kap në një video me Mozzik dhe Loredanën gjatë vizitës së kësaj të fundit në Kosovë.

View this post on Instagram

@loredana @mozzik @getinjo ❤️?

A post shared by ????? ???????? ???????? ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on

 

Nuk e dimë nëse Lori dhe Mozzik janë rikthyer bashkë, por një gjë është e sigurtë, pikërisht fakti që ata po kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin, edhe pa praninë e Hanës.

Jo për ndonjë gjë, por para pak ditësh u fotografuan në Prishtinë bashkë me këngëtaren e njohur Kida.

Më herët janë fotografuar në Gjermani, në aeroport në Kosovë, në makinë dhe në asnjë moment Hana nuk ishte me ta.

Article Logic
Execution time: 0.0033130645751953