INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kap MAT disa herë me Loredanën, reagon publikisht MOZZIK: Mjaft…[FOTO]

U kap MAT disa herë me Loredanën, reagon publikisht MOZZIK: Mjaft…[FOTO]

Publikuar më: 15:31 17-10-2020

Reperi Mozzik dhe Loredana janë vënë sërish në qendër të vëmendjes. Këtë herë ata janë riparë sërish nën shoqërinë e njëri tjetrit teksa po darkonin në një restorant në Prishtinë, ndërsa më herët duke bërë shopping në Gjermani.

Por pavarësisht se janë kapur disa herë nën shoqërinë e njëri tjetrit asnjë prej tyre nuk ka folur për një rikthim.

Megjithatë Mozzik duket se u shfaq i lëkundur gjatë një interviste në “Shiko kush luan”, ku vendosi të mos përgjigjej kur u pyet nëse do të kthehej sërish me Loredanën.

Dje ka postuar në instagram disa foto, ndërsa i shoqëron me një mbishkrim “Mjaft spiunuat” dhe duket sikur po ju drejtohet atyre që flasin për të dhe për lidhjen e tij me Loredanën, ndërsa i fotografojnë sa herë i shohin bashkë.

View this post on Instagram

STOP SNITCHIN ? #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Article Logic
Execution time: 0.0035738945007324