INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ribashkohen Mozzik dhe Loredana? GETINJO bën reagimin më epik të mundshëm: Qe t’ju kallxoj…[FOTO]

Ribashkohen Mozzik dhe Loredana? GETINJO bën reagimin më epik të mundshëm: Qe t’ju kallxoj…[FOTO]

Publikuar më: 11:37 16-10-2020

Prej disa javësh Mozzik dhe Loredana janë përfolur se janë rikthyer me njëri-tjetrin. Pavarësisht momenteve të shumta bashkë, dyshja nuk ka pranuar ende publikisht se janë rikthyer. Megjithatë mbrëmjen e kaluar Loredana është parë të darkojë me Mozzik dhe Kidën në Prishtinë. Pamjet e këngëtarëve kanë bërë xhiron e rrjetit dhe fansat janë në pritje të deklaratës së reperëve. (SHIKO KETU).

Ky lajm nuk i ka shpëtuar as Getinjos, i cili ka komentuar në një postim të medias nga Kosova, ku shkruhet pikërisht për këtë video:

“Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Falemnderit shumë” – është shprehur Getinjo.

121617207_256617362454478_6484887789411548169_n.jpg

 

Ky koment ka marrë menjëherë reagime të shumta nga fansat, teksa kujtojmë se Getinjo e Loredana nuk janë parë më bashkë pas ndarjes së saj nga Mozzik.

Kujtojmë se në programin ‘Shiko Kush Luan’ Mozzik la të nënkuptohej se mund të rikthehej me Loredanën dhe duket se pas kaq muajsh ata kanë vendosur të jenë bashkë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0023050308227539