INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Getinjo e ftoi në një takim romantik, modelja e njohur shqiptare përgjigjet pas një viti: Kishim pas…[FOTO]

Getinjo e ftoi në një takim romantik, modelja e njohur shqiptare përgjigjet pas një viti: Kishim pas…[FOTO]

Publikuar më: 11:37 11-11-2020

Një vit më parë, Getinjo ishte i ftuar tek “Shiko Kush Luan” dhe shprehu dëshirën për të dalë në një takim romantik me modelen seksi, Vildane Zenelin.

Momentin kur Getinjo e bëri këtë deklaratë, e ripublikuan disa fanse të Vildanes. Modelja, e cila duket se i sheh ato që publikojnë fansat e saj, iu është përgjigjur publikisht Getinjos, edhe pse një vit me vonesë.

“Kishim pas ç’ka me fol, sepse Getinjo është super inteligjent”, ka shkruar Vildane, duke pranuar në këtë formë ftesën e reperit për një takim romantik.

Nuk e dimë nëse Getinjo do e ketë vënë re këtë përgjigje, por me siguri duhet të i privilegjuar. Pas pranimit të ftesës nga ana e Vildanes tashmë është radha e reperit që të zgjedhë thjesht një vend të bukur e romantik për ta bërë realitet ëndrrën e tij.

gutinjo.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0083129405975342