INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse ka kryer marrëdhënie seksuale me Megi Pojanin, ja si përgjigjet Getinjo!

E pyesin nëse ka kryer marrëdhënie seksuale me Megi Pojanin, ja si përgjigjet Getinjo!

Publikuar më: 11:36 09-02-2021

Reperi Getinjo është gjithmonë në qendër të mediave rozë për jetën e tij private, pasi është përfolur disa herë në lajmet rozë për romancat me vajza të ‘shoëbiz-i’.

Së fundmi ai i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram dhe s’kanë munguar as pyetjet provokuese.

Njëri prej ndjekësve të tij e ka pyetur nëse Getinjo ka kryer marrëdhënie seksuale me Megi Pojanin.

Reperi i njohur që njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë, nuk ka hezituar t’i shuajë kureshtjen fansit

Ai është përgjigjur shkurt “Nuk e kam bërë”.

getinjo.png

Article Logic
Execution time: 0.0046000480651855