INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merrni masat! Tirana 3 ditë pa drita, ja zonat dhe oraret ku nuk do ketë energji elektrike!

Merrni masat! Tirana 3 ditë pa drita, ja zonat dhe oraret ku nuk do ketë energji elektrike!

Publikuar më: 12:30 25-10-2019

Disa zona në kryeqytet do të kenë shkëputje të energjisë elektrike, për disa orë, tre ditët në vijim, 25, 26 dhe 27 tetor.

OSHEE ka njoftuar se tre ditët në vijim, 25, 26 dhe 27 tetor, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit.

Ndërprerjet do të jenë për 6 dhe 3 orë për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia elektrike janë:

25 Tetor – 09:00-15:00, pjesërisht rrugët: “Ibrahim Buzhiqi”, “Besim Daja”, “Hysen Zhura”

26 Tetor – 09:00-15:00, Unaza pjesërisht, pranë ish Stacionit të Trenit

27 tetor – 10:00-13:00, Biznese nga Megateg, përgjatë autostradës Tiranë- Durrës dhe Tiranë-Rinas

Article Logic
Execution time: 0.016306161880493