INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Melinda gjysmë e zhveshur, përshëndet të gjithë ‘haters’ me gjestin e saj në postimin e fundit [FOTO]

Melinda gjysmë e zhveshur, përshëndet të gjithë ‘haters’ me gjestin e saj në postimin e fundit [FOTO]

Publikuar më: 12:09 29-08-2019

Melinda Ademi është një repere shumë e suksesshme në botën e muzikës shqiptare dhe kosovare. Ajo shpesh ka qenë në vëmendjen e mediave rozë, jo vetëm nga ana e profesionalizmit por edhe për keqkuptimin që ajo pati me reperen e njohur Tayna.

ykg.JPG

Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-show më të famshëm në SHBA, “American Idol”. Dhe prej aty, Melinda Ademi rrëmbeu zemrat e të gjithëve pasi mahniti me paraqitjen e saj. Megjithatë, pas shumë vitesh ajo u rikthye në Kosovë, për të nisur një karrierë të suksesshme në vendin e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku poston foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

jhk.JPG

Së fundmi, ka provokuar me një foto ku shfaqet në bikini, mirëpo në sy ra edhe fakti se ajo para ndjekësve të shumtë në Instagram e ka bërë një gjest të pahijshëm.

Ajo e ka drejtuar gishtin e mesit kamerës dhe pranë postimit nuk ka shkruar asgjë, por mendohet se është për të gjithë ata që flasin keq për të, të cilët janë “hatters”.

melinda1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0037698745727539