INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Melinda Ademi çmend rrjetin me format e përsosura nga palestra [VIDEO]

Melinda Ademi çmend rrjetin me format e përsosura nga palestra [VIDEO]

Publikuar më: 15:32 31-05-2019

Melinda Ademi është një repere shumë e suksesshme në botën e muzikës shqiptare dhe kosovare.

Ajo shpesh ka qenë në vëmendjen e mediave rozë, jo vetëm nga ana e profesionalizmit por edhe për keqkuptimin që ajo pat me reperen e njohur Tayna, e cila e kishte ofenduar në vargjet e këngës së saj “Freestyle”.

Gjithashtu, këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale e cila poston foto dhe video të ndryshme për fansat nga jeta e saj e përditshmërisë.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit e cila shihet në palestër duke u stërvitur, por ajo që bie më shumë në sy janë format e saj bombastike ku nuk i lejnë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

Putting in work before the tour ???

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Article Logic
Execution time: 0.0038068294525146