INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’na ka fiksuar vetëm neve! Ylli BOTËROR ''çmendet'' pas Melinda Ademit, shihni ç’ka bërë ai! [VIDEO]

S’na ka fiksuar vetëm neve! Ylli BOTËROR ''çmendet'' pas Melinda Ademit, shihni ç’ka bërë ai! [VIDEO]

Publikuar më: 11:53 02-07-2019

Melinda Ademi është një repere shumë e suksesshme në botën e muzikës shqiptare dhe kosovare. Ajo shpesh ka qenë në vëmendjen e mediave rozë, jo vetëm nga ana e profesionalizmit por edhe për keqkuptimin që ajo pati me reperen e njohur Tayna

Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-shoë më të famshëm në SHBA, “American Idol”. E prej aty, Melinda Ademi rrëmbeu zemrat e të gjithëve pasi mahniti me paraqitjen e saj. Megjithatë, pas shumë vitesh ajo u rikthye në Kosovë, për të nisur një karrierë të suksesshme në vendin e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të që mban titullin “Pika Pika”, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga publiku dhe numëron mbi 7.5 milionë klikime.

E siç duket kjo këngë ka arritur deri te veshi i DJ të famshëm botëror, Dj Snake.

Ylli botëror që njihet për bashkëpunimet e suksesshme me Justin Bieber, Drake, Gashi, Cardi B e shumë të tjerë ka publikuar një video në rrjetin social, Snapchat, teksa është duke e dëgjuar këngën më të re të Melindës.

66347714_579619519229422_8746714019429089280_n from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0034329891204834