INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare [FOTO]

Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare [FOTO]

Publikuar më: 19:51 08-01-2018

Make up është miku numër një i femrave, fal të cilit duken më të bukura dhe fshehin defektet.

Por jo vetëm kaq make up mund tu realizoj ëndrrën për të qenë më të reja.

Anar Agakishiev,make up artisti 32 vjeçar ka treguar se çdo gjë arrihet.

1.jpg17.jpg16.jpg15.jpg14.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033459663391113