INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca 'rrëmben' vëmendjen e Philipp Plein, ja reagimi i stilistit me famë botërore [FOTO]

Luana Vjollca 'rrëmben' vëmendjen e Philipp Plein, ja reagimi i stilistit me famë botërore [FOTO]

Publikuar më: 17:24 21-10-2020

Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtarit të famshëm spanjoll Jay Santos. Vëmendjen pa dyshim e ‘vodhi’ moderatorja shqiptare me format e saj dhe veshjet. Dy nga stilimet ishin të firmës së njohur “Philip Plein”. Stilisti me të njëjtin emër i ‘dha bekimin’ këngëtares duke ripostuar në Instastory këngën disa ditë pas lançimit.

Mirëpo Luana e ka tërhequr sërish vëmendjen e tij. Philipp Plein ka komentuar në fotot e autores dhe moderatores së “Shiko kush luan” ku shfaqet me fustanin e kuq të dizenjuar nga ai, një “emoji” me shenjë kurore mbretëreshe. Më pas ai ka ripostuar edhe një video të Luanës në Instastoryn e tij, teksa kjo e fundit pozonte me veshjen e Plein.

CE7DF998-FF3F-4D3D-9A60-491CD3C1554B-213x400.jpg45BC87A5-78E3-437B-935B-8819C411AA88-300x199.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0090820789337158