INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca kritikon Marinën LIVE në INSTAGRAM për këtë arsye! [FOTO]

Luana Vjollca kritikon Marinën LIVE në INSTAGRAM për këtë arsye! [FOTO]

Publikuar më: 13:31 19-03-2020

Në këtë periudhë izolimi një mënyrë për të kaluar kohën janë pikërisht rrjetet sociale dhe pse jo për të qëndruar afër njerëzve që s’i takojmë dot prej ditësh. Një gjë të tillë e kanë bërë motrat Vjollca të cilat mbrëmjen e kaluar dolën livë në Instagram.

Dhe siç mund të ndodhin në transmetimet live, momente të paparashikuar kanë ndodhur edhe në në bisedën midis dy motrave. Luana dje publikoj këngës e saj më të re Panik, por mesa duket Marina ende nuk e kishte dëgjuar. Kaq duhej që Luana të “akuzojë” të motrën që ende nuk e kishte dëgjuar këngën.

Dhe kaq është dashur që Luana të ndezë muzikën me këngën e re që edhe Marina ta dëgjonte!

luid.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035848617553711