INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina Vjollca ironizoi Alketa Vejsiun dhe nuk e dimë si do reagojë moderatorja! [VIDEO]

Marina Vjollca ironizoi Alketa Vejsiun dhe nuk e dimë si do reagojë moderatorja! [VIDEO]

Publikuar më: 14:05 01-01-2020

Janë pjesë e të njejtin televizion dhe ndoshta ishte e gjitha për shaka. Puntatën e fundit për vitin 2019 në emisionin “Klanifornia” u transmetua një skeç ku aktorët ishin maskuar si këngëtarë të njohur të muzikës tallava. Në hyrje, Marina u shpreh se ka rikthyer në "Klanifornia", festivalin e fundvitit duke ia vënë emrin "Jasha Festival". Gjatë skeçit, Marina i kërkoi njërit prej 'këngëtarëve' të këndonte me të, por ai refuzoi duke i thënë të mbante rolin e saj të prezantueses. "Na e le neve këngën, ti bëj prezantuesen. Mos u merr me atë punë ti".

"Ok, po iki të ndërroj fustanin", tha Marina, duke ironizuar faktin që Alketa ndërroi 12 fustane. Por nuk mbaroi me kaq. Në një moment tjetër, Marina kërkoi sërish të këndonte dhe sërish u refuzua. "Nuk ka kuptim një festival pa një prezantuese që të jetë këngëtare", tha Marina duke ironizuar sërish Alketën.

Article Logic
Execution time: 0.0036110877990723