INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se e la pa punë prej kushteve FANATIKE dhe XHELOZISË, por ja ç’mendim ka Getoari për emisionin e ri të Marinës! [FOTO]

U tha se e la pa punë prej kushteve FANATIKE dhe XHELOZISË, por ja ç’mendim ka Getoari për emisionin e ri të Marinës! [FOTO]

Publikuar më: 09:39 04-09-2019

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar. Prej disa muajsh Marinën nuk e kemi parë më në ekran dhe fillimisht u tha që Marina mbeti larg televizionit prej kërkesa të partnerit të saj Getoarit, por kjo pritje për moderatoren ka marrë fund pasi këtë sezon do të rikthehet në ekran dhe madje ka publikuar promon e emisionit të saj?

Por ç’mendim ka Getoari, për të cilin u tha se aid he Marina s’po kalonin një romancë aq të shëndetshme pasi reperi nuk ishte dakord që moderatorja të kthehej në ekran?

Ai ripostoi videon e spotit të emisionit të Marinës në profilin e tij në Instagram, duke treguar se moderatorja ka mbështetje të plotë nga bashkëshorti në rrugëtimin e saj të ri.

Ndërkohë, Marina i komentoi një zemër të kuqe partnerit i cili e mbështeti publikisht. VJOLLC.png

Article Logic
Execution time: 0.0036869049072266