INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A nuk ishte me Krenarin? Luana Vjollca dhe Noizy bëhen bashkë për këtë arsye dhe se dimë si e ka pritur kunati i saj Getoari! [FOTO]

A nuk ishte me Krenarin? Luana Vjollca dhe Noizy bëhen bashkë për këtë arsye dhe se dimë si e ka pritur kunati i saj Getoari! [FOTO]

Publikuar më: 17:22 20-07-2019

Siç duket Luana e ka marrë më seriozisht se kurrë muzikën dhe se ka ndërmend të ndalet. Para pak ditësh u fotografua në një aeroport me partnerin e saj të përfolur, Krenar Çoçaj teksa po shkonin për pushime në Milano. Mirëpo këngëtarja qenka kthyer dhe mbrëmjen e sotme do të mbajë një koncert në Gjakovë, por jo vetëm pasi bashkë me të do performojë edhe Noizy. Këtë e ka bërë të ditur vetë Luana me postimin e fundit në Instagram ku tregon se do e ndezin atmosferën.

Po Getoari të jetë mërzitur vallë sepse Noizy është rivali i tij më i madh në muzikë. Epo biznesi është biznes!

Kujtojmë që pak ditë më parë Luana publikoi edhe bashkëpunimin me Faydee, një këngë që ka patur shumë sukses dhe miliona shikime.

 

lllln.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040440559387207