INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse do kalonte një natë me Luanën ose Ana Kabashin, këngëtari SHQIPTAR jep përgjigjen EPIKE! [FOTO]

E pyesin nëse do kalonte një natë me Luanën ose Ana Kabashin, këngëtari SHQIPTAR jep përgjigjen EPIKE! [FOTO]

Publikuar më: 10:52 18-07-2019

Ai është një ndër emrat më të njohur në Kosovë dhe së fundmi është vënë në siklet pasi duhet të zgjidhte mes emrave të njohur të estradës. Bëhet fjalë për Alban Mehmetin, i cili ishte pjesë e rubrikës “Kë zgjedh” në emisionin Mirage.

Ai ka qenë i ‘detyruar’ të zgjedhë mes kolegeve të tij dhe kur u pyet se me kë do të kalonte një natë mes Luana Vjollcës dhe Ana Kabashit, Albani ka dhënë përgjigjen epike.

“Me gruan time”, u përgjigj këngëtari me një buzëqeshje në fytyrë.

grj.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0035319328308105