INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dini sa vjeç mbush? Luana feston sot ditëlindjen dhe me urimin e Marinës gati sa nuk qau! Çfarë surprize paska?! [FOTO]

E dini sa vjeç mbush? Luana feston sot ditëlindjen dhe me urimin e Marinës gati sa nuk qau! Çfarë surprize paska?! [FOTO]

Publikuar më: 09:17 02-09-2019

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren dhe këngëtaren e njohur Luana Vjollcën pasi feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Duke qenë se ka shumë fansa, sigurisht që s’mund të mungonin urimet e shumta në drejtim të saj, por urimi më i bukur ndoshta është ai i Marinës.

Kjo e fundit publikoi një foto të Luanës ndërsa shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen bisha ime! Nuk ka limite shpejtësie në rrugën tënde drejt suksesit, gjithmonë Më e Mira do jesh! Të dua pafund gjysma ime?

Ky urim ka emocionuar pa masë Luanën e cila me një koment falenderon Marinën për fjalët e ëmbla:

Jet boll më emocionovee se plasaa ? TE KAM JETËN TIME TË SHTREJNTË !!! Gjysma ime më e mirë”.

luid.jpg

 

Por pavarësisht kësaj, me një foto në Instagram Luana na tregoi se paska rezervuar një surprizë në orën 18:00. Ndoshta është një këngë e re dhe duhet ta pranojmë që është treguar shumë e zgjuar që do ta publikojë në këtë ditë të veçantë ku e gjithë vemendja është te ajo.

Article Logic
Execution time: 0.0035018920898438