INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana vë në siklet Getoarin, e pyet kur do të bëhen prindër me Marinën dhe reperi dha përgjigjen e bukur! [FOTO]

Luana vë në siklet Getoarin, e pyet kur do të bëhen prindër me Marinën dhe reperi dha përgjigjen e bukur! [FOTO]

Publikuar më: 15:09 12-01-2020

Mbrëmjen e djeshme në ‘Shiko kush luan’ ka qenë i ftuar dhe kunati i Luanës, Getoar Selimi. Sigurisht që në këtë emision të ftuarit s’mund t’ju shpëtojnë pyetjeve me spec dhe një e tillë Getit iu bë nga Luana. Ajo e ka pyetur se kur do bëhet baba për herë të parë me motrën e saj.

"E dimë që je baba në skenë, por sot duam të dimë kur do bëhesh baba prej vërteti me motrën time?"

"Sa më shpejt të jetë e mundur", u përgjigj Geti duke shtuar se ai dhe Marina janë gati për të sjellë në jetë një fëmijë e për t'u bërë një familje.

geti.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035409927368164