INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana në një lidhje të re? Këngëtarja shfaqet krah mashkullit misterioz

Loredana në një lidhje të re? Këngëtarja shfaqet krah mashkullit misterioz

Publikuar më: 13:30 24-11-2022

Loredana është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të përfolura sa i përket jetës private, kjo pas lidhjes dhe ndarjes me Mozzik. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto dhe video nga përditshëmria dhe projketet muzikore.

Së fundmi bukuroshja është shfaqur nën përqafimin e një mashkulli misterioz. “Abidin”, shkruan Loredana duke i vendosur një zemër, por nuk dihet se për kë bëhet fjalë. Këngëtarja është ajo që mund të na e vërtetojë më së miri këtë, por me siguri është një nga vëllezërit e saj, nga vetë përshkrimi që i ka bërë fotos. 

 

download.jpg

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0018858909606934