INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A është shtatzënë? Flet Fifi pas fotos që ngriti dyshime

A është shtatzënë? Flet Fifi pas fotos që ngriti dyshime

Publikuar më: 18:32 23-11-2022

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit si Fifi, dhe i dashuri i saj Adis Patushi, janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Artistja tërheq shpesh herë vëmendje me dedikimet në rrjetet sociale për partnerin e saj. Ata u njohën kur artistja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe prej atij momenti nuk janë ndarë në asnjë çast.

Pak kohë më parë, Fifi ka nxitur dyshimet se do bëhet nënë për herë të parë. Në InstaStory ajo ka pas publikuar një foto me Adisin ku shkruante “Babi”. Fotoja u ropostua në InstaStory dhe nga Adisi ku shkruante "Mami".

Së fundmi, këngëtarja ka realizuar një “Ask Me” në Instagram, ku ka marr shumë pyetje dhe një ndër to ka qenë se kur do të bëhet nënë për herë të parë.

"Kur do e bësh një beb?" e pyet fansja dhe Fifi i përgjigjet: “Kur t’i vijë koha”, duke lënë të kuptohet se nuk e kanë në planet më të afërta.

-640-0-13-1669219676.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031850337982178