INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LOREDANA dhe reperi i famshëm janë bashkë në LONDËR dhe provat i keni këtu! [FOTO/ VIDEO]

LOREDANA dhe reperi i famshëm janë bashkë në LONDËR dhe provat i keni këtu! [FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 12:29 24-02-2020

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana është përfolur për një romancë të mundshme dhe shumë emra dolën në skenë, por emri që "mbijetoi" më shumë është ai i reperit të njohur Zuna, pjesë e grupit KMN.
Fillimisht u fotografuan nga fansat në një avion, më pas ata postuan disa foto në makinë ku u kuptua se ishin bashkë dhe së fundmi u kapën MAT në aeroport dhe u zbulua se destinacioni i reperes ishte Londra, por s'dihej nëse do shoqërohej nga Zuna.

Mirëpo tashmë s'ka më dyshime që ata janë bashkë në kryeqytetin britanik sepse fotot e postuara në rrjetet sociale e vërtetojnë këtë.

oast.PNG

Capture.PNG

 

Ama arsyeja e udhëtimit të tyre në Londër nuk dihet ende, mos vallë për një projekt muzikor siç mund ta shihni në këtë video?

 

View this post on Instagram

Live @kmn_zuna & @loredana ! Video by: @rymezbpm

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Article Logic
Execution time: 0.0036289691925049