INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Flitet se janë të lidhur, reperi i famshëm shpreh publikisht pëlqimin për LOREDANËN! Ja çfarë bëri [FOTO]

Flitet se janë të lidhur, reperi i famshëm shpreh publikisht pëlqimin për LOREDANËN! Ja çfarë bëri [FOTO]

Publikuar më: 11:33 19-02-2020

Loredana prej disa kohësh është përfolur se është në një lidhje me reperin gjerman, Zuna, i cili është me origjinë libaneze. Dyshja e festuan së bashku Shën Valentinin dhe shumë e morën si një konfirmim se ata janë bashkë. Ndërkaq, Loredana së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje. Reperja ka prerë flokët me baluke dhe është komplimentuar shumë nga ndjekësit e saj. Por një prej personave që nuk ka ngurruar ta komplimentojë, ka qenë Zuna. Reperi ka komentuar disa emoji me flakë tek fotoja e reperes, duke treguar haptazi pëlqimin që ka për të. 

dannneee.png

Article Logic
Execution time: 0.0068650245666504
array(1) { ["section"]=> string(89) "flitet-se-jane-te-lidhur-reperi-i-famshem-shpreh-publikisht-pelqimin-per-loredanen-104242" }