INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I dedikoi këngë LOREDANËS për Shën Valentin, por MOZZIK-ut i ndodh e papritura! E shihni këtu! [FOTO/VIDEO]

I dedikoi këngë LOREDANËS për Shën Valentin, por MOZZIK-ut i ndodh e papritura! E shihni këtu! [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 11:28 17-02-2020

Nëse do gjenim një emër tjetër për të personifikuar Mozzik, i duhuri do të ishte "njeriu i hiteve". është e vështirë të gjejmë një këngë të reperit që nuk është shndërruar në hit dhe të njejtin fat ka patur kënga e tij e fundit "Auf Wiedersehen", një këngë e publikuar ditën e Shën Valentinit dhe tashmë i ka kaluar 4 milionë klikimet.

Nisur nga teksti nga të gjithë fansat dhe jo vetëm u tha se kjo këngë është dedikim për Loredanën.

Vëmendje ka tërhequr teksti ku Mozzik e pyet personin që e ka lënduar: "Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?"

Në pjesën e dytë të këngës Mozzik këndon edhe shqip:

"Shkoj edhe ky shën valentin

Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim

Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din".

 

Për t'ju rikthuar asaj që përmendëm më lart, kjo këngë e Mozzik është bërë trending në disa shtete. "Auf Wiedersehen" është me e dëgjuara në Shqipëri, Zvicër, Austri dhe e 2-ta më e dëgjuar në Maqedoninë e Veriut.

mik.PNG

sobr.PNG

zik.PNG

zokk.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0099029541015625
array(1) { ["section"]=> string(109) "i-dedikoi-kenge-loredanes-per-shen-valentin-por-mozzik-ut-i-ndodh-e-papritura-e-shihni-ketu-foto-video-104214" }