INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në mbrëmjen e dedikuar të dashuruarve, LOREDANA kapet MAT me reperin e njohur! [FOTO]

Në mbrëmjen e dedikuar të dashuruarve, LOREDANA kapet MAT me reperin e njohur! [FOTO]

Publikuar më: 16:04 16-02-2020

Ndërkohë që Mozzik vazhdon të prodhojë hite, Loredana po përflitet për një tjetër lidhje dhe bëhet fjalë për një romancë me reperin e famshëm në Gjermani, Zuna.
Prej disa javësh kanë qarkulluar disa thashetheme dhe mbrëmjen e djeshme dyshimet janë shtuar akoma më shumë.

Në Gjermani është rihapur një klub nate, i cili mbrëmë kishte si tematikë "Lovers Night" ( Nata e të dashuruarve) dhe Loredana ishte e ftuara speciale për të performuar. "Prive.al" ka zbuluar se reperja ishte gjithë kohës e shoqëruar nga Zuna, gjatë qëndrimit në zonën VIP. Dyshja kanë qëndruar në të njëjtën tavolinë dhe kanë shijuar atmosferën e të dashuruarve.

lokal.jpg

Po ashtu vetë reperi ka publikuar një foto në Instastory duke provuar se mbrëmjen e djeshme është ndodhur në të njëjtin lokal me Loredanën.

skapr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025899410247803