INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledjona bën për 'ujë të ftohtë' Meritonin, i kujton sherrin me Noizyn!

Ledjona bën për 'ujë të ftohtë' Meritonin, i kujton sherrin me Noizyn!

Publikuar më: 13:29 20-02-2024

Një përplasje e Ledjonës dhe Meritonit brenda BBV, e bëri këtë të fundit të kalonte në përmendje të jetës personale, siç ishte vajza e gazetares. Teksa Ledjona ishte e shtrirë, Meritoni shkoi dhe i thërriste “Miki”, gjë që e bëri Ledjonën të qante e të dridhej pasi dëgjoi emrin e të bijës.

Duket se ajo nuk ia ka lënë pa larë hakun, pasi gjatë një momenti që ndodheshin në kuzhinë, Ledjona ka nisur të këndojë këngën e Noizyt “Jena mbretër”, duke i kujtuar kështu sherrin e bërë dikur. Kujtojmë se dyshja prej vitesh ndodhet në rivalitet me njëri-tjetrin, teksa bëjnë disse dhe hedhin kunja të drejtpërdrejtë me njëri-tjetrin.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037398338317871