INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi këtë herë? Olsi Bylyku vazhdon talljet me 'BBVA', ka diçka edhe me moderimin e Ledion Liços

Çfarë ndodhi këtë herë? Olsi Bylyku vazhdon talljet me 'BBVA', ka diçka edhe me moderimin e Ledion Liços

Publikuar më: 14:36 20-02-2024

Olsi Bylyku, pas eleminimit nga Big Brother Vip 3, bëri një reagim në rrjetin e tij social Instagram, ku thoshte se “BBVA 3” është një program që blen vlerat. Komentet e ndjekësve ishin dhe pozitive dhe negative, ndaj për këto të fundit, aktori i humorit bëri një tjetër reagim:

“Bëjuni pak screenshot profileve që kanë komentuar negativisht te postimi im se janë po të njëjtit në faqet e tjera, që komentojnë “Moderimi i BBVA 3 është më i miri (krahasuar) me çdo vit tjetër”, duke hedhur kështu një tjetër kunjë ndaj produksionit, ku thotë se llogari të tilla në Instagram komentojnë pozitivisht “moderimin” e Ledion Liços dhe negativisht në postimin e Olsit.

Olsi, në postimin në fjalë (i cili tanimë është fshirë), ka folur për përvojën e tij në “BBVA 3”, duke treguar se i është mirënjohës vetëm publikut dhe se ky program krijon “show” për të sjellë “sponsor”.

-640-0-65d344b308d20.png

Article Logic
Execution time: 0.0036468505859375