INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner po bëhet miliardere apo kemi të bëjmë me mashtrimin e shekullit

Kylie Jenner po bëhet miliardere apo kemi të bëjmë me mashtrimin e shekullit

Publikuar më: 18:44 07-08-2018

Kylie Jenner ështrë një emër mjaft i dëgjuar në botën e Shoëbizz. Ajo është kthyer në një figurë të bukurisë dhe së fundmi dhe të pasurisë, ose të paktën media na thotë këtë gjë.

Thuhet që ajo ka gati 1 miliardë dollarë, por kjo është e pamundur. Ajo ka një kompani që bën mjete për make-up që po humbet para ngaqë shitjet i kanë rënë falë cilësisë skandaloze, nuk ka investuar kurrë në bursa dhe thjesht përkrahet nga media sepse konsiderohet si influencer.

Nëse Kylie do të ishtë duke bërë 150 milionë dollarë në vit siç thuhet, si ka mundësi që ajo po arrin miliardin vetëm me 3-4 vjet në biznes. Po ashtu ajo nuk ka licensa për asgje dhe madje ska as fabrika të sajat. Kardashianët janë një mashtrim idot që vetëm fëmijët mund t'i besojnë akoma.

i_hate_kardashians.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003565788269043