INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beyonce bën të pamundurën të mundur

Beyonce bën të pamundurën të mundur

Publikuar më: 17:31 07-08-2018

Kush kontrollon botën? Beyonce, apo jo ajo thotë girls! Sidoqoftë këngëtarja ka një ndikim shumë të madh në botën e shoëbizz, aq sa mund që të ndryshojë dhe disa gjëra që nuk pritej të ndryshonin ndonjëherë.

Superstarja do të pozojë së shpejti për revistën prestigjoze Vogue dhe në mënyrë të papritur ajo ka marrë kontrollin. Stafi drejtues i revistës ka pranuar termat e Beyonce, madje i ka dhënë asaj akses të plotë në publikimin ku ajo do të shërbejë si cover.

Beyonce ka thyer një tabu dhe ka punësuar të parin fotograf me ngjyrë në historinë 126 vjeçare të Vogue. Mjaft më me racizëm dhe bravo Beyonce që po ndikon në përfundimin e mentaliteteve të papranueshme.

 

Article Logic
Execution time: 0.0084259510040283