INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehh, Rita ishte e para por kur të shohë sa ‘followers’ ka Dua Lipa do ‘çmendet’ fare! Kjo e fundit ka 1 surprizë për ju! [FOTO]

Ehh, Rita ishte e para por kur të shohë sa ‘followers’ ka Dua Lipa do ‘çmendet’ fare! Kjo e fundit ka 1 surprizë për ju! [FOTO]

Publikuar më: 18:46 07-08-2018

Duket se sukseset e Dua Lipës në industrinë e muzikës ndërkombëtare nuk kanë të mbaruar.

Nuk mund të jemi më shumë krenar për arritjet dhe suksesin që ajo po korr çdo ditë.

Së fundmi Dua ka festuar për 16 milion ndjekësit e saj në Instagram duke ja kaluar kështu një tjetër shqiptareje të famshme.

Vetëm pak kohë më parë Rita Ora kryesonte me numrin e ndjekësve i cili shënon 13 milion, por shumë shpejt Dua e ka tejkaluar atë.

Në një postim në Instagram, dua ka falenderuar të gjtihë fansat e saj dhe ka paralajmëruar për një suprizë të bukur së shpejti.

Me sa duket këngëtarja ka përfunduar xhirimet e videos së saj muzikore më të fundit, të cilën mezi po e presim.

dua_lipaaaaaaaa.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.0033390522003174