INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shtatzënë? Ja detaji tjetër që kap MAT Loredanën, teksa poston fotot intime me Mozzik

Shtatzënë? Ja detaji tjetër që kap MAT Loredanën, teksa poston fotot intime me Mozzik

Publikuar më: 21:48 07-08-2018

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në një prej çifteve më të dashura për ne.

Prej kohësh flitet se çifti së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndaj kur secili prej tyre poston diçka në rrjetet sociale, jemi gjithë sy e veshë për tkapur ndonjë detaj që e provon këtë.

Së fundmi Loredana ka postuar disa foto, mund të themi mjaft intime, teksa kalon kohë me Mozzik.

Në njërën prej tyre ajo ka fotografuar ballkonin e dhomës nga ekrani, por ajo që vumë re është se në televizor, Loredana dhe Mossik po ndjekin filmin vizatimor The Simpsons, mos ndoshta ata të dy po përgatiten që tani?

E në një tjetër foto Loredana nuk ka ekspozuar veten por në të mund të shohim Mozzik i cili ndodhet brenda një pishine me të.

loredana.jpg

loredna1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034801959991455