INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa ka dy fjalë për të gjithë ju në SHQIP! Mësojeni këtu! [FOTO]

Dua Lipa ka dy fjalë për të gjithë ju në SHQIP! Mësojeni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 14:14 07-08-2018

Dhe pak ditë na ndajnë nga një prej eventimenteve më të mëdha muzikore në Kosovë, “Sunny Hill Festival”, i cili do të sjellë disa prej emrave më të mëdhenj të muzikës ndërkombëtare si Dua Lipa, DJ e njohur Martin Garrix, si dhe shqiptarin tjetër të famshëm, Action Bronson.

Duket se si Dua por dhe babai i saj, Dukagjin Lipa janë me të vërtetë të entuziazmuar për këtë festival.

Të dy ata kanë postuar në story në Instagram për Sunny Hill Festival.

Por ajo që na gëzon tej mase është shkrimi në shqip i këngëtares shqiptare.

“Prishtinë shihemi, edhe disa ditë, po vij në shtëpi”, ka shkruar Dua në Instagram.

Dhe ne mezi presim ta shohim atë të performojë!

dua_lipa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036029815673828