INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Maluma na vjen keq, por fanset i kanë hedhur reçipeta dhe TANGA Ledrit para teje [FOTO]

Maluma na vjen keq, por fanset i kanë hedhur reçipeta dhe TANGA Ledrit para teje [FOTO]

Publikuar më: 15:45 07-08-2018

Maluma është padiskutim një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën dhe me të drejtë.

Ai ka fituar zemrat e shumë fansave me hitet e tij. Maluma ka bërë namin në playlistat muzikore latine dhe botërore duke gjeneruar shumë klikime në YouTube e gjithashtu duke fituar shumë çmime ndërkombëtarë.

Por gjithashtu ai është kthyer tashmë në idhullin e shumë femrave jo vetëm për këngët e tij por edhe për pamjen dhe mënyrën se si sillet në publik.

Së fundmi në një prej koncerteve të tij, duket se një fanse e çmendur ka hedhur reçipetat në skenë, por mund të themi se fansat e Malumës janë pak mbrapa krahasuar me ato të reperit të njohur shqiptar Ledri Vula.

Para pak kohësh këtë xhest e pamë në një prej koncerteve të Ledrit, të cilit gjithashtu një fanse i hodhi reçipetat në skenë, situatë të cilën Ledri e përballoi me humor duke komentuar madhësinë e gjoksit të vajzës.

Ndërsa Maluma, ka vendosur që këtë xhest të fansave të tij ta postojë në Instagramin e tij.

Mund të themi se hedhja e reçipetave në skenë kur performojnë këngëtarë e reperë kaq simpatik dhe të talentuar sa këta të dy, po kthehet gjithmonë e më shumë në një fenomen.

maluma.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034308433532715