INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beyonce për ‘Vogue’, tregon detajin tronditës nga jeta e saj [FOTO]

Beyonce për ‘Vogue’, tregon detajin tronditës nga jeta e saj [FOTO]

Publikuar më: 14:14 07-08-2018

Ne intervisten e fundit per revisten Vogue, Beyonce ka zbuluar se e ka prejardhjen nga nje skllavopronar. " Se fundi kam bere kerkime mbi origjinen time dhe mesova se rrjedh nga nje skllavopronar i cili ra ne dashuri dhe u martua me nje skllave. Me eshte dashur kohe ta pertyp kete" tha ajo. Kengetarja shtoi se familja e saj "ndjek nje linje marredheniesh te prishura femer-mashkull, abuzim pushteti dhe mosbesim."Vetem kur e pashe qarte kete munda te zgjidh konfliktet ne marredhenien time- nje aludim mbi mosmarreveshjen martesore mes saj dhe bashkeshortit Jay Z i cili u perfol se e kishte tradhetuar. Pertej kesaj, ajo e pershkroi ate si nje luftetar dhe nje sistem shume te forte mbeshtetjeje per te gjate kohes qe Beyonce ishte shtatzene me binjaket Rumi and Sir.

efergrg.png

Article Logic
Execution time: 0.0032649040222168