INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Françeska ti je motër? Operacione plastike apo photoshop? Ndryshimet tek ish banorja e Big Brother të bëjnë të vësh duart në kokë...[FOTO]

Françeska ti je motër? Operacione plastike apo photoshop? Ndryshimet tek ish banorja e Big Brother të bëjnë të vësh duart në kokë...[FOTO]

Publikuar më: 11:37 07-08-2018

Big Brother i dha shumë famë në sytë e publikut dhe sot e shikojmë Françeska Jaçen të renditet ndër vajzat më të lakuara të showbizz-it.

Sot e famshme dhe me jetë super luksoze por a ka qenë gjithmonë kaq seksi Françi?

Mesa duket jo dhe kjo e thënë po ti hedhim një sy arkivave disa imazhe tregojnë ndryshime rrënjësore të bukuroshes.

Shume operacione plastike apo shumë photoshop? Gjykojeni ju si të doni ama këto ndryshime drastike të bëjnë të mendosh se magjia artificiale ka marrë jetë në imazhin e Françeska Jaçes./intv.al/

etryw_45.PNG

 

dtyhde56.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035419464111328