INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujdes pamje të rënda! Momentet e para kur policia gjen 23-vjeçarin në vendin e krimit [VIDEO]

Kujdes pamje të rënda! Momentet e para kur policia gjen 23-vjeçarin në vendin e krimit [VIDEO]

Publikuar më: 18:39 21-01-2018

Vrasja e 21-vjecares Ariela Murati pranë Fakultetit të Mjekësisë tronditi të gjithë opinionin publik.

Ishte pikërisht 23-vjecari Aldosen Beluli i cili pasi qëlloi të renë goditi edhe veten dhe tashmë është në gjendje kritike për jetën.

Në videon e mëposhtme të publikuar në media janë momentet e para kur policia mbërrin në vendngjarje dhe ku duket i shtrirë i mbuluar me gjak 23-vjecari i cili mësohet se qëlloi mbi të renë pasi kjo e fundit kishte refuzuar të lidhej me të.

 

Article Logic
Execution time: 0.0071229934692383