INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Policia zbulon të dyshuarin e parë që vrau tregëtarin në Kamëz

Policia zbulon të dyshuarin e parë që vrau tregëtarin në Kamëz

Publikuar më: 09:33 27-04-2018

Policia e Tiranës pas ngjarjes së rëndë në Kamëz ku tregëtari Agim Buci u vra nga dy hajdutë ka ngritur një grup pune të posaçëm për hetimin e ngjarjes. Dyshimet e para flasin për kontigjentë kriminalë dhe i dyshuari i parë është arrestuar sot. Mendohet se autorët mund të jenë konsumues të lëndëve narkotike dhe për të blerë drogën kanë tentuar të vjedhin paratë e xhiros ditore të dyqanit të familjes Buci. Po dhe se ata mund të jenë nga Burreli.

Këto dy ditë janë shoqëruar në komsariat shumë persona rreth 35, të cilët janë pyetur në lidhje me krimin e rëndë që ka tronditur gjithë Kamzën.

Article Logic
Execution time: 0.0028259754180908