INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nxjerrin lajmin shokues se e ka vrarë xhaxhai, reagon vetë këngëtarja shqiptare [FOTO]

Nxjerrin lajmin shokues se e ka vrarë xhaxhai, reagon vetë këngëtarja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 15:54 07-01-2018

Ngjarje tmerruese dhe shumë shokuese, reagon vetë kengetarja shqiptare

Disa portale së fundmi kanë bërë që të keqinformohen dhe tmerrohen shumë persona, familjarë apo dashamirës ndaj këngëtares shqiptare. Në artikullin ‘fake’ thuhej se këngëtarja Aida Doci ka vdekur pasi e ka vrarë xhaxhai i saj. Por pas këtij lajmi shokues ka reaguar edhe vetë këngëtarja shqiptare.

“Qe nja dy tri her pom vrajn qishtu qito Gazeta. Mazi edhe kur t’vdes pernime tutna skan me besu ma”, shkruan Aida, duke u shprehur se aq herë e kanë bërë të vdekur sa edhe kur të vdesë vërtet nuk do e besojë askush./intv.al/

26694330_2460157157543104_776308959_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0070528984069824