INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kourtney tani është single dhe Hailey Baldwin i ka dy fjalë për të! Modelja ndihet e kërcënuar sepse…

Kourtney tani është single dhe Hailey Baldwin i ka dy fjalë për të! Modelja ndihet e kërcënuar sepse…

Publikuar më: 13:36 28-08-2018

Prej disa javësh tashmë, qëkur u tradhëtua nga i dashuri i saj Younes Bendjima, Kourtney Kardashian është më single se kurrë më parë dhe e fejuara e Justin Bieber, Hailey Baldwin ndjehet e kërcënuar nga kjo gjë.

Dhe jo më kot, Justin dhe Kourtney kanë qenë të lidhur për disa kohë gjatë 2016-ës dhe 2017-ës.

Burimet pranë tyre thonë se lidhja e Justin me Kourney ka qenë më serioze nga sat ë gjithë mendonin. Justin dhe Kourtney kishin shumë kimi me njëri-tjetrin dhe madje ata filluan të lidheshin dhe më shumë prej besimit të tyre fetar.

Tani që Kourtney është single ajo mund t’i ketë sërish sytë nga Bieber, dhe për shkak se Hailey ndjehet shumë e pasigurt me fejesën e shpejtë me Justin dhe gjithë thashethemeve që qarkullojnë për Selenën, duket se modelja në rrethin e saj shoqëror shprehet se Kourtney bën mire të qëndrojë larg Justin dhe madje ajo është gati t’a ndalojë Justin të flasë me yllin e “Keeping up With The Kardashians”.

kourt.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0037951469421387