INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet lidhja e tyre! Ky detaj nxjerr zbuluar Butrint Imerin dhe Kiarën [FOTO]

Konfirmohet lidhja e tyre! Ky detaj nxjerr zbuluar Butrint Imerin dhe Kiarën [FOTO]

Publikuar më: 15:32 13-08-2018

Butrinti dhe Kiara konfirmojnë lidhjen me detajin e veçantë.

Prej kohësh në media flitet për një lidhje mes këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara Tito. Asnjëri prej tyre nuk ka pranuar asgjë pubikisht, madje së fudmi Kiara eshtë shprehur se nuk ka partner. Së fundmi ka qenë “Prive” që ka kapur një detaj në dorën e tyre, i cili vjen si një konfirmim për historinë e tyre të dashurisë. Kiara dhe Butrinti gjatë gjithë verës kanë mbajtur në dorën e tyre një byzylyk me rruaza, të cilin me apo pa dashje e kanë ekspozuar edhe në rrjetet sociale.

Po tani Butrint dhe Kiara çfarë keni për të na thënë?

Untitled.png

Article Logic
Execution time: 0.0036208629608154