INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alba Hoxha postoi foton e nxehtë me bikini nga pishina, Albi Nako e ngacmon me këtë koment...[FOTO]

Alba Hoxha postoi foton e nxehtë me bikini nga pishina, Albi Nako e ngacmon me këtë koment...[FOTO]

Publikuar më: 15:23 13-08-2018

Kohëve të fundit, Alba Hoxha dhe Albi Nako po përfliten shumë për një lidhje të mundshme mes tyre në mediet rozë dhe këto diskutime kanë nisur pasi dyshja janë kapur shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Edhe pak ditë më parë, dyshja janë kapur mat në Firence së bashku dhe kjo pasi në Instagram të dy kanë postuar foto dhe video nga vendet të njëjta në qytetin italian.

Alba Hoxha postoi së fundmi në Instagram një foto nga pishina e veshur me bikini ndërsa ka paralajmëruar të gjithë fansat që e presin në transmetimin për parashikimin e motit.

“Unë di që do shihemi në Klan për tjetër gjë”, shkruan Albi teksa i ka bërë tag Alba Hoxhës ndërsa balerina nga ana tjetër i’a ka prerë shkrurë duke shkruar: “Dance, Albi Nako”.

Të ketë ndonjë surprizë të fshehtë Albi Nako për bukuroshen Alba? Le të presim.../intv.al/

Screenshot_20180813-071956.jpg

 

 

Screenshot_20180813-071959.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034570693969727