INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk lanë gjë pa i thënë pasi bëri veprimin që s’pritej për Butrintin, Kiara Tito merr vendimin drastik, zbulojeni! [FOTO]

Nuk lanë gjë pa i thënë pasi bëri veprimin që s’pritej për Butrintin, Kiara Tito merr vendimin drastik, zbulojeni! [FOTO]

Publikuar më: 19:57 04-07-2018

Kiara dha shenjën se ajo dhe Butrinti janë çift? 

Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë dy nga perzonazhet e njohur më të përfolur në mediat rozë.

Këngëtari i njohur publikoi këngën e tij të re ditën e djeshme, pikërisht në ditën e ditëlindjes së tij.

Kënga e quajtur “Alea”, pritet të jetë ndër hitet e verës, pasi të shumta kanë qenë komentet pozitive për këtë projekt të këngëtarit. Moderatorja e njohur Kiara Tito ka qenë ndër të shumtët që ka publikuar këngën e Butrintit në faqen e Instagramit.

"Sapo gjeta këngën që do të ngulitet në trurin tim gjatë pjesës tjetër të verës."- ka shkruar Kiara në postim. Por fansat e këngëtarit kanë reaguar shumë keq, duke shkruar komente mjaft negative në postimin e moderatores.

“Boll më...”, Mos ma ngacmo burrin, shko bëj operacione plastike, atë punë bëj." "Fshije menjëherë se bajat je bërë."- ishin disa prej komenteve negative në foton që publikoi Kiara. Mirëpo siç duket këto komente nuk i kanë pëlqyer aspak asaj dhe ka vendosur t’i fshijë të gjitha./intv.al

titok.png

Article Logic
Execution time: 0.0020248889923096