INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Ledrin, as Butrintin, as Noizyn! ENCA zgjedh se më kë këngëtar/e shqiptare do dilte në një takim dhe do ju habisë [FOTO]

As Ledrin, as Butrintin, as Noizyn! ENCA zgjedh se më kë këngëtar/e shqiptare do dilte në një takim dhe do ju habisë [FOTO]

Publikuar më: 18:40 04-07-2018

Po ju kë do zgjidhnit? 

Enca është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila numëron shumë fansa në vendin tonë por jo vetëm. Përveç se u dhuron atyre shumë hite të bukura, Enca është edhe shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban fansat e saj me foto dhe video nga përditëshmëria, por edhe nga projektet e fundit.

Dhe që është aktive në Instagram sapo e tregoi në një postim në faqen zyrtare të “intvalbania”.

Në pyetjen nga “Fun Day” dhe “inlife.al” se me cilin këngëtar/e do të doni të shkonit në një takim, ka komentuar edhe Enca. Në foto janë Ledri, Elvana, Butrinti, Noizy, Era Istrefi dhe vetë Enca, por zgjedhjet nuk ishin të kufizuara vetëm në këto emra.

E këngëtarja ka zgjedhur pikërisht atë yllin te cepi poshtë, majtas, shkurt e qartë, vetë Encën.

inaec.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069000720977783