INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesit: ‘’Pornostare, çfarë nuk bën për para...’’, Klaudia Pepa, e ëma dhe e motra reagojnë kështu me komente [FOTO]

Komentuesit: ‘’Pornostare, çfarë nuk bën për para...’’, Klaudia Pepa, e ëma dhe e motra reagojnë kështu me komente [FOTO]

Publikuar më: 17:41 03-12-2017

Që Klaudia Pepa është kthyer ndër emrat më të lakuar në showbiz-in shqiptar, kjo nuk ka diskutim. Herë  herë e shohim më shumë të zhveshur sesa të veshur por publiku e pëlqen shumë. Duhet thene nje zhveshje artistike qe shume personazhe VIP bejne foto te tilla. Por këtë herë përsëri ndjekësit shqiptarë e kanë paragjykuar dhe çfarë nuk e kanë quajtur, me fjalë si ‘’pornostare’’, ‘’çfarë nuk bën për para’’, s’ke turp etj, etj... Por këtë herë ashtu si Klaudia kanë reaguar edhe e ëma dhe e motra, Pamela. Më poshtë mund të shihni disa nga komentet ku vajzat reagojne ndaj komentuesve ku shume prej tyre kishin adresa fallco dhe jo me emrin e tyre./intv.al/

klau.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031039714813232