INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo ishte e dhimbshme! Klaudia Pepa bën postimin e dyshimtë, fansat “e çmendin”: Albin e mori Alba, shkruaj...[FOTO]

Kjo ishte e dhimbshme! Klaudia Pepa bën postimin e dyshimtë, fansat “e çmendin”: Albin e mori Alba, shkruaj...[FOTO]

Publikuar më: 18:15 16-04-2018

Çfarë qëllimi kishte Klaudia?!

Klaudia Pepa dhe Albi Nako janë kthyer sërish në vëmendjen e media rozë, kjo për faktin se po flitet shumë për një lidhje të mundshme mes koreografit dhe balerinës Alba Hoxha. Ndërkohë që Albi u nis drejt Brukselit, ndoshta me Albën (të paktën kështu thuhet), Klaudia u kthye në Shqipëri dhe tani i ka hedhur benzinë zjarrit me një postim të fundit.

pep.png

 

Një “A” shoqëron foton e fundit që Klaudia ka postuar dhe kjo ka bërë fansat e ndjekësit e saj të mendonjë se është një dedikim për Albin, ish-bashkëshortin e saj. Në komentet e tyre shkruhet: “Albin e mori Alba, shkruaj kot tani”. Apo e ka fjalën për diçka tjetër?

wendi.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0034708976745605