INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alketa Vejsiu poston foton ku shfaqet plot elegancë, shihni ç’i shkruan Klaudia Pepa [FOTO]

Alketa Vejsiu poston foton ku shfaqet plot elegancë, shihni ç’i shkruan Klaudia Pepa [FOTO]

Publikuar më: 23:07 20-03-2018

Alketa Vejsiu është nje ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptare. Në llogarinë e saj në Instagram Alketa ka postuar një fotot nga emisioni i mbrëmjes së kaluar dhe shkëlqen e gjitha në të bardhë. E veshur me një fustan që e tregonte mjaft në formë dhe elegante, ajo ka marrë shumë komente. Mes tyre ishte edhe ai i Klaudia Pepës, e cila shprehet se e ka pëlqyer shumë, duke e përshkruar vetëm me një fjalë: ‘’Super’’./intv.al/

75d23be6dc0acf6e61b657817430c17c.png

Article Logic
Execution time: 0.0036098957061768