INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Albi Nako dhe Alba u kapën MAT në Paris, ‘motra e tij’ Klaudia Pepa shfaqet krah këtij mashkulli në Tiranë [FOTO]

Pasi Albi Nako dhe Alba u kapën MAT në Paris, ‘motra e tij’ Klaudia Pepa shfaqet krah këtij mashkulli në Tiranë [FOTO]

Publikuar më: 16:55 15-04-2018

Pak ditë më parë një ndër lajmet më të komentuara ishte se koreografi Albi Nako mendohet të jetë në një lidhje me balerinën e njohur, Alba Hoxhën. Ata u kapën ‘mat’ nga media online shqiptare ku shiheshin në Bruksel, apo edhe në Paris por nuk vonoi shumë dhe Albi e pranoi që është me Albën jashtë shteti. Mirëpo e mohoi që janë në një lidhje, pasi janë për punë dhe me atë rast edhe për qejf.

d2_1523537295-1104043.jpg

Edhe ‘motër’ Klaudia nuk ndodhet vetëm, por e shoqëruar. Këtë e ka treguar përmes një fotoje në Insta Story, ku siç shihet edhe Pepa është duke punuar me mashkullin në foto, i cili quhet Fabrizio Prolliki. Madje lajmëron klipin e ri në kanalin e saj VEVO./intv.al/

20edaa69-0060-42a2-a435-3941fdb8d3ff.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002938985824585